Koffie, kunst en chocola. Ofwel koffiebar PS! Op vrijdag 11 december opende deze eingetijdse koffiebar zijn deuren in Groningen officieel.
Post scriptum ofwel naschrift, daar staat PS! voor. ‘De letters hebben niks met het concept te maken’, aldus Marcel Scholtalbers die samen met Marian Osinga eigenaren zijn van hun eerste horecazaak. Ze ambieren een hippe winkel annex horecagelegenheid met internationale allure en Hollandse gezelligheid. Een plek waar je kunt zien, ruiken, proeven en relaxen. Het interieur kenmerkt zich door hippe kleuren, kunst en meubels die moeten denken aan wereldsteden als Berlijn en Barcelona. De kleurrijke kunstwerken worden permanent tentoongesteld en tevens verkocht.
Latte Art
Vanaf 9.00 uur kunnen de klanten genieten van een heerlijke café americano, cappuccino, espresso of latte macchiato. Uiteraard met een kunstzinnig tintje: ‘de gediplomeerd barista beheerst de kunst van latte art’. aldus de website van PS! Voor een snelle coffee-to-go kunt u ook terecht bij PS!.
Ook de chocola wordt gemaakt door een professional: de chocolatier maakt kunstzinnige en smakelijke creaties van chocolade.
Openingstijden & locatie:
PS! Is gevestigd in Oude Kijk in ’t Jatstraat 24, Groningen.
maandag: van 12.oo uur tot 18.00 uur
dinsdag, woensdag, vrijdag & zaterdag: van 9.00 uur tot 18.00 uur
donderdag van 9.00 uur tot 21.00 uur
koopzondag: van 12.00 uur tot 17.00 uur.