Per 1 maart 2011 heeft Koffiebranderij en Theehandel ‘Drie Mollen sinds 1818′ besloten hun naam te veranderen in United Coffee.
De Koffiebranderij en Theehandel is onderdeel van de United Coffee Group, Europa’s grootste koffiebrander in huismerken. Om deze meer naamsherkenning te geven heeft het bedrijf besloten de naam ‘Drie Mollen sinds 1818’ te veranderen in United Coffee.
“Gelet op de groeiambities die wij hebben is de naamsverandering van Koffiebranderij en Theehandel ‘Drie Mollen sinds 1818’ naar United Coffee dan ook een logische stap. Onder deze nieuwe naam gaan wij verder met het ontwikkelen en laten groeien van de koffie- en theebusiness van onze klanten.”, vertelt algemeen directeur Heleen van Benthem.
Gelijk met de naamsverandering is ook de nieuwe website gelanceerd: www.unitedcoffee.nl