Duurste koffie ter wereld.

Caffe Raro

Koffie prijzen stijgen als nooit te voor. Maar in het warenhuis Peter Jones in Londen heeft wel hele dure koffie op de kaart staan.

Caffé Raro is hij genaamd en is samengesteld door barista David Cooper voor De’Longhi. Hiervoor heeft hij twee van de meeste exclusieve koffiesoorten ter wereld gebruikt. De ‘Jamaican Blue Mountain’ en de ‘Kopi Luwak’.

De laatste is nogal apart. De peperdure ‘Kopi Luwak’ wordt gemaakt van koffiebonen die door de Civetkat wordt opgegeten en uitgepoept. De in Indonesië voorkomende Civetkatten zouden alleen de hoogste kwaliteit koffievruchten eten on dan de boon weer uit te poepen.

De bonen zijn hand geroosterd om zo de maximale smaak en kwaliteit te waarborgen van de Caffé Raro. De prijs? Die is nogal stevig. 100 gram Caffé Raro of ter plekke een kopje is ongeveer 62 euro. Maar wees snel! Hij is maar tijdelijk verkrijgbaar en in beperkte oplage.

De opbrengst van de Caffé Raro gaat naar het MacMillan Cancer Trust