Haags Latte Art Kampioenschap 2013

Haage_Latteart_kampioenschap_2013

Den Haag maakt zich klaar voor het Haagse Latte Art Kampioenschap 2013. Op 9 december komen espressofreaks en lattegirls samen op de  voor een stevige Latte Art throw down. De winnaar krijgt, naast eeuwige roem, de Haagse Latte Art wisselbeker. De winnaar van vorig jaar, Nick Vink, komt zijn titel verdedigen.

Rules

We beginnen met een ronde waarin vier barista’s een nog te bepalen figuur schenken, alleen de beste gaat door naar de volgende ronde. De regels van ronde twee, drie etc. maken we tijdens het evenement bekend. Per bedrijf kan er maar één persoon deelnemen.

Onze vrienden van Friesche Vlag zorgen voor een compleet assortiment melk.

Jury

De juryleden van het Haagse Latte Art Kampioenschap zijn niet vies van een portie microfoam. Ze kennen alle figuren van Youtube en weten een double en triple freepour te waarderen.

Laten we hopen dat je handen niet gaan trillen van:

  • Rose ‘Coffeenista’ van Asten
  • Alessandro ‘Milkman’ Piccolo
  • Yakup ‘Barista-star’ Aydin

Master of Ceremony

Er kan er maar één het beste een koffiefeestje aan elkaar praten: the one and only Jeroen Veldkamp. Hij is er niet alleen voor het publiek, maar weet ook licht gespannen deelnemers te kalmeren. Top vent.

Deelnemen

Er is plaats voor 50 deelnemers, aanmelden is gratis en kan tot 15 november 2013 via sander@esw.nl.

Stuur een e-mail met je naam, telefoonnummer, bedrijf/werkgever en je favoriete melksoort.

Let op: één deelnemer per bedrijf.

Bij meer dan 50 aanmeldingen zal ESW deelnemers uitloten.

Haage_Latteart_kampioenschap_2013_01